Ustájení

Stáje jsou součástí uzavřeného, obydleného objektu, takže koně jsou pod nepřetržitým dohledem. Boxy jsou světlé a prostorné, vybavené automatickou napáječkou, stáje mají klenbové stropy a kvalitní klima, tudíž jsou vhodné i pro koně s respiračními obtížemi. 

Pro mytí koní máme venkovní stříkaliště s úvazištěm.

Krmíme 3 x denně dle individuálních požadavků na krmné dávky, nabízíme mačkaný oves a ječmen, v zimě vařený ječmen, seno převážně vlastní produkce, podestýláme pilinami a slámu dostávají koně „pod hubu“. Doplňková krmiva a vitaminy samozřejmě krmíme dle Vašeho přání. Firma Canvit (produkty značky Pavo a Nutrihorse) a Provet trade zaváží objednané krmivo pravidelně do stáje.

Pro koně máme pískovou jízdárnu (30 x 60 m), pískové kolbiště s geotextilií (45 x 85 m), vše ohraničené, pravidelně upravovaný povrch. Zastřešený lonžovací kruh průměr 16 m s pískovým povrchem, zděnou jezdeckou halu 19 x 39 m s profesionálním povrchem – bílý písek s geotextilií. Na jízdárnách i v hale je skokový materiál nebo možnost drezúrního obdélníku.

Pro majitele jsou k dispozici vytápěné šatny, klubovna se sporákem, sprcha, WC, venkovní posezení s grilem.

Koně můžou chodit každý den do výběhu či na pastvinu a v případě špatného počasí je nově k dispozici zastřešený lonžovací kruh a dva menší výběhy využívané zejména pro pouštění samotných koní. V zimních měsících pouštíme koně pouze na zimní výběhy, aby měli přes sezonu dostatek pastvy.
Zajišťujeme dekování, kamašování,..

VŠECHNY VÝŠE UVEDENÉ SLUŽBY JSOU PRO NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ A ROZHODNĚ NEJSOU ZPOPLATŇOVÁNY NAD RÁMEC CENY ZA USTÁJENÍ.

Zajišťujeme automaticky také veterinární prevenci, úpravu zubů, kováře,… (tyto služby účtujeme dle skutečných nákladů s tím spojených) 

Nemáte-li na svého miláčka dostatek času a přesto jej chcete mít v dobré kondici či závodit, ani tohle není pro nás problém. Spolehliví instruktoři, trenéři či jezdci  udrží za malou úplatu vašeho kamaráda ve skvělé kondici a vy si můžete slíznout jen smetánku.

V případě zájmu nabízíme kvalitní individuální tréninkové hodiny pod vedením zkušených instruktorů a trenérů.

5 x ročně pořádáme hobby závody, kde si můžete vyzkoušet vše co jste se naučili Vy nebo Váš koník ještě dříve, než vyjedete na oficiální akce.

Cena za ustájení je na dotaz.

Veterináři

Veterináři dojíždí podle potřeb, máme dobré vztahy se všemi „koňskými“ veterináři z okolí, zejména dojíždí veterináři z firmy Equivet.

Zajišťujeme veterinární prevenci hromadně pro všechny koně u nás ustájené. 
Očkování, odčervení, úprava zubů,… to vše je samozřejmostí.

Kovář

Kovářů k nám jezdí několik a pravidelně se střídají. V případě jakýchkoli speciálních požadavků, ať už z důvodu zdravotního nebo jen lepšího pocitu, Vám kováři okovou koníka přesně podle Vašeho přání. Se všemi máme velmi dobré zkušenosti a můžeme je jen doporučit. Pokud se stane, že koníkovi upadne podkova, tak v co nejbližší době se s kovářem spojíme a on podkovu bez problému přitluče.
Cena kování je přímo úměrná Vašim požadavkům na podkovu koně. Zajišťujeme držení koní při kování, kováři nepožadují přítomnost majitelů u kování.