PONY KOVÁRY – JEŽDĚNÍ PRO DĚTI


PRO VAŠE DĚTI NABÍZÍME JEŽDĚNÍ, VÝCVIK A SVEZENÍ SE NA PONY

Nabízíme služby od pohodového vodění nejmenších dětí na pony, přes cílenou výuku základů jezdectví až po intenzivní tréninky pro ty nejzapálenější. Naším cílem je podporovat děti ve vztahu k přírodě, vést je k zodpovědnosti a lásce ke zvířatům a hravou formou prohlubovat znalosti v péči o pony a jízdě na těchto krásných tvorech. Vaše dítě bude trávit čas na čerstvém vzduchu, rozvíjet svoji fyzickou i duševní stránku a Vy si mezitím můžete například vychutnat kafe při posezení ve venkovní pergole či vytápěné prostorné klubovně, vyřídit nákupy v cca 4 km vzdáleném nákupním středisku, nebo se jít jen tak projít do přírody, která bezprostředně navazuje na areál statku. Využijte oázy klidu a pohody jen pár minut jízdy autem z Prahy 6. Přijímáme jak úplné začátečníky od nejmenších dětí tak dětičky, které již jezdí do cca 15 let věku.

Jezdíme za každého počasí !!!  Areál disponuje krytou halou a krytou kruhovou jízdárnou, dvěmi venkovními jízdárnami a krásnými okolními terény pro procházky.

PROČ PRÁVĚ K NÁM – Vašemu dítěti se budeme věnovat VŽDY INDIVIDUÁLNĚ – žádné skupinové lekce, kdy má instruktor v hodině více dětí na jednou. Systematická péče, příjemné prostředí.

Ceny základních služeb:

  • VODĚNÍ DĚTÍ NA PONY: 500,- Kč (30 minut – z toho 10 minut příprava/mazlení/čištění ponyho + 20 minut procházka) – vhodné pro úplně malé děti, nebo jako první seznámení s ponym.

  • JEZDECKÝ VÝCVIK NA PONY-JEDNORÁZOVÁ LEKCE: 900,- Kč (individuální lekce 45 minut ježdění + cca 10 minut příprava ponyho-čištění, sedlání) – dle zdatnosti a zkušenosti dítěte se začíná cviky na lonži s použitím madýlek, upevňuje se rovnováha, navyká se na pohyb poníka. Postupem času přecházíme k sedlové práci a výuce skutečných základů jezdectví, přípravě dítěte pro budoucí sportovní ježdění. Hodina je vždy individuálně uzpůsobena fyzickým a duševním možnostem dítěte – trénink lze kombinovat i s procházkou do terénu, kde si jezdec upevňuje sed a zároveň může příjemně relaxovat pod bedlivým dohledem vodiče.

  • VÝHODNÝ MĚSÍČNÍ PAUŠÁL: 3 000,- Kč / měsíc (ježdění 1x týdně  – tréninky na jízdárně, vyjížďky, lonžování, možno jakkoliv nakombinovat – vše v ceně)

  • ZVÝHODNĚNÁ PERMANENTKA NA 10 LEKCÍ:  8 000,- Kč (10 x individuální lekce 45 minut za zvýhodněnou cenu, permanentka platí 3 měsíce)

Ostatní individuální služby – cena vzájemnou dohodou.

PRO VÍCE INFORMACÍ, REZERVACE tel.: 737 109 803, e-mail: pony-kovary@seznam.cz.

Facebook: Pony Kováry